Районна газета

«СПОРТ – НЕМОВ ВСЕСВІТ. У НЬОМУ ТЕЖ ЗАПАЛЮЮТЬСЯ ЗІРКИ», – ТЕТЯНА МИРОНЕНКО

На Сумщині підбили підсумки обласного спортивно-масового онлайн-заходу «Я до спорту масТАК!», участь у якому взяли 453 учасники – діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, професійні спортсмени, які займаються різними видами спорту, а також представниця країни Сенегал, гравець ФК «Тігріца». Переможців конкурсу привітала заступник голови облдержадміністрації Тетяна МИРОНЕНКО

«Заняття спортом не тільки дає нам здоров’я, а ще й виховує такі потрібні якості для людини як наполегливість, так і жагу до перемоги. Спорт – немов всесвіт. У ньому теж запалюються зірки, тож бажаю всім вам запалити власну зірку перемоги та прославити Сумщину на спортивних змаганнях різних рівнів», – зазначила у своєму вітальному слові Тетяна Мироненко та нагородила переможців конкурсу грамотами і цінними подарунками.

Вона також подякувала батькам учасників, які у новому форматі життя українського суспільства, знаходять можливість мотивувати дітей до кращих результатів.

Очільниця обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА звернулась також зі словами подяки до учасників конкурсу та їх батьків: «Бажаю, щоб батьки завжди пишалися своїми дітьми та підтримували їх у всіх починаннях», – підкреслила вона. 

Серед почесних гостей на заході була і Олена ПЕТРОВА, голова Сумського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, яка відмітила, що участь у таких спортивних масових проєктах об’єднує увесь світ навколо вічних життєвих цінностей. «Для мене велика честь від імені олімпійської родини Сумщини вітати переможців такого масштабного проєкту. Спорт виховує взаємоповагу, взаємопідтримку та єдність», – відзначила Олімпійська спортсменка у своєму виступі та народила грамотами і цінними подарунками переможців конкурсу, а також їх батьків.  

Начальник Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ привітав переможців наймолодшої категорії конкурсу «Я до спорту масТАК!» – дошкільників області, одній із учасниць серед них – 3,5 роки.

«Я хочу подякувати батькам, які розуміють важливість фізичної культури та спорту в дитячому житті. Впевнений, що про успіхи наших маленьких учасників ми почуємо в майбутньому не тільки на Сумщині, а й далеко за її межами».

Він також подякував керівництву області та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за підтримку, завдяки якій наші школярі та студенти гідно представляють Сумщину на Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змаганнях, де виборюють призові місця.

Зазначимо, що у заході взяли участь 453 учасники – діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, професійні спортсмени, які займаються різними видами спорту. Найбільш активними була шкільна та студентська молодь м. Суми, Ромни, Шостка, Сумського, Охтирського, Білопільського районів і т.д.

Довідково. У зв’язку з послабленням карантинних заходів, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 435, з 24 червня до 10 липня 2020 року обласним Департаментом освіти і науки спільно з Сумським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області» проведено обласний спортивно-масовий онлайн-захід «Я до спорту масТАК!».