Районна газета

СПОРТСМЕНИ-РАДІОПЕЛЕГАТОРИ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

З 6 по 9 березня в м. Київ відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (спринт) та кубок України на класичних дистанціях. Представники Сумської області були призерами та переможцями в різних вікових категоріях

Зокрема Ліза МИРОШНИЧЕНКО виборола золоту, 2 срібні та бронзову медалі. Настя КОВТУН здобула 2 срібні та бронзову медалі. Михайло ТИХОНКОВ – срібна та бронзова нагороди. Єгор РЕДЬКА та  Софія ДОРДА отримали срібні медалі. Кирило ЛАГУТІН виборов бронзу, а Максим РЕДЬКА – срібну та 3 бронзові медалі.

Спортивна радіопеленгація – це військово-технічний вид спорту, суть якого полягає в оперативному пошуку замаскованих в лісовій місцевості радіопередавачів за допомогою приймача-пеленгатора в найкоротший час. Спортивна радіопеленгація зародилася в Данії і Англії відразу після Другої світової війни.

Цей вид спорту має велику оздоровчу цінність, що визначається перебуванням в природних умовах та позитивною дією природних факторів у сполученні з фізичною діяльністю. Спортсмен повинен бути хорошим легкоатлетом і орієнтувальником, мати великий запас різноманітних знань і навичок.