Районна газета

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ОЛЕКСАНДРА БАРАНЕНКА У СЕЛІ ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА

16 березня 2019 року відбувся турнір з волейболу пам’яті Бараненка Олександра Володимирович уроженця с. Чернеча Слобода Буринського району

Турнір відбувся у спортивній залі Чернечослобідського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь команди: міста Буринь, села Чернеча Слобода, села Салтикове та Малого Самбіра Конотопського району.

Змагалися за першість справжні знавці своєї справи. Турнір виявився дійсно вартим уваги, за його ходом спостерігала велика кількість вболівальників, які не шкодували оплесків на підтримку своєї команди.

Гра відбулася по круговій системі і результати виявилися такими:

ІІІ місце здобула команда села Салтикове;

ІІ місце посіла команда села Чернеча Слобода;

У запеклій, темпераментній та виснажливій боротьбі з господарями майданчика  «золоті» медалі» здобула команда села Малий Самбір Конотопського району.

Переможці отримали грамоти Буринської районної державної адміністрації, медалі та кубки за здобуті місця та грошові заохочення,  які надав усім командам-учасницям керівник фермерського господарства «Віталія»  В.ДУМЕНКО. Учасники змагань вшанували пам’ять воїна АТО хвилиною мовчання.

Також за результатами ходу гри було виявлено кращих гравців команд. Ними стали: від команди «Салтикове» - Артем КОРЕЦЬКИЙ, від команди «Буринь» - Юрій КАЧУР, від команди «Малий Самбір» - Дмитро ПОНОМАРЕНКО та від команди «Чернеча Слобода» - Дмитро СИРОТЕНКО. Кращі гравці були відзначені грамотами Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками.