Районна газета

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ЗОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНАКІВ

Понад 170 спортсменів із Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей розпочали змагання за першість у боксерських поєдинках

Учасників зонального чемпіонату України з боксу привітав керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який зазначив, що для Сумщини – це честь приймати спортивні змагання такого рівня. За його словами, бокс навчає не тільки мужності і завзятості, це неабиякий крок до самовдосконалення юних спортсменів, перевірка власних сил та можливостей.

«Бокс – це спорт для справжніх та мужніх чоловіків. Недаремно у нього багато прихильників у всьому світі, які захоплюються сміливістю, стійкістю та великою силою волі спортсменів», – зазначив Дмитро Живицький та побажав всім юним учасникам чемпіонату та їх тренерам міцного здоров’я і великих спортивних перемог.

Потрібно відмітити, у Сумській області бокс розвивається в дитячо-юнацьких спортивних школах міст Суми, Глухів, Охтирка, Буринському, Тростянецькому та Ямпільському районах.

На сьогодні яскравим представником сумської школи боксу є Максим ГАЛІНІЧЕВ, який став срібним чемпіоном ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року (Аргентина) та чемпіоном Європи з боксу серед молоді 2017 року (Туреччина) та 2018 року (Італія).

Нагадаємо, зональний чемпіонат України з боксу триватиме з 14 по 16 березня 2019 року у спортивному комплексі «Олімп» у м. Суми.