Районна газета

Спорт

Спорт

В БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛИСЯ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

До дня Захисника України був проведений турнір з настільного тенісу та естафета допризовної молоді району. У турнірі з настільного тенісу брали участь три групи, серед яких перша група від вісімнадцяти років і вище, друга група хлопці шкільного віку, и третя група дівчата шкільного віку.

В естафеті допризовної молоді, яка відбулася на базі Буринськой СШ№2 брали участь п’ять команд навчальних закладів району, де перше місце виборола команда Буринської СШ№2, друге місце Буринської ЗОШ№3, і трете команда Чернечослобідського НВК. За результатами змагань всі переможці та призери нагороджені грамотами та цінними подарунками.

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня 2017 року  «Спортивна Буринщина» 

Проведення спортивних змагань 

-  з шахів та шашок  у будинку творчості дітей 24.09. 2017 з 10-00;

- з футболу серед юнаків  на міському стадіоні «Урожай» 24.09.2017 з 9-00.

- з пляжного волейболу у Буринській ЗОШ №3 24.09.2017  з 9-00;

- з волейболу серед дівчат у залі Буринської ЗОШ №3   24.09.2017  з10-00

- з легкої атлетики на міському стадіоні «Урожай» 24.09.2017 з 10-00

В БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАВЕРШЕНО «КУБОК ХЛІБОРОБА»

17 вересня 2017 року на футбольному полі села Михайлівка відбувся матч 5 туру турніру «Кубок Хліборобів». Цей поєдинок був заключним у змаганні, і від нього залежало, хто виграє головний приз – Кубок та золоті медалі. У ньому зіграли місцевий ФК «Діамант-Агро»  та  ФК «Базис» (Буринь). Гра була і цікавою, і напруженою, і змістовною.  Матч приніс задоволення уболівальникам. У грі з рахунком 3:1 перемогли футболісти з Бурині.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

23 серпня 2017 року, в День Державного Прапора України буде проведено другий велопробіг по населених пунктах району. Нинішній велосипедний пробіг проляже  за маршрутом Буринь – Клепали – Піски – Буринь. Учасниками його є активісти та любителі велосипедного спорту міста Буринь. Кожного року маршрут буде змінюватись з метою більшого пізнання учасниками історичних особливостей сіл району. Велопробіг відбудеться за організаційної підтримки сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації.