Спорт

Сектор з питань молоді та спорту

СТУДЕНТИ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОЇ ЗИМОВОЇ УНIВЕРСIАДИ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

Збірна команда Сумської області посіла перше місце в І зимовій Унiверсiадi України серед студентiв з біатлону, що проходила на Львівщині

Результативність, високу майстерність та спортивні вміння продемонструвала збірна команда Сумської області та з результатом у 506 балів отримала перше місце. Команда міста Київ  посіла друге місце  (290), третіми стали представники Харківської області (247).

СУМЩИНА В ЧИСЛІ ПРИЗЕРІВ ЗА КУБОК УКРАЇНИ З КОЗАЦЬКОГО ДВОБОЮ

Майже 550 спортсменів з 14 регіонів країни стали учасниками чемпіонату серед дорослих, юнаків та юніорів у національному виді єдиноборства

У Сумах на базі легкоатлетичного манежу СумДУ відбувся Кубок України з Козацького двобою серед дорослих та Всеукраїнський турнір-чемпіонат України серед школярів (юнаки, юніори). Перше місце посіла Харківська область, друге – Сумська, третє – Дніпропетровська.

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ОЛЕКСАНДРА БАРАНЕНКА У СЕЛІ ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА

16 березня 2019 року відбувся турнір з волейболу пам’яті Бараненка Олександра Володимирович уроженця с. Чернеча Слобода Буринського району

Турнір відбувся у спортивній залі Чернечослобідського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь команди: міста Буринь, села Чернеча Слобода, села Салтикове та Малого Самбіра Конотопського району.

БУРИНЧАНИН ВОЛОДИМИР ГАЙДУКОВ ПОСІВ ІІІ МІСЦЕ У ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ШАХІВ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

У місті Суми щовесни проводиться обласний чемпіонат з шахів серед чоловіків і жінок. І стало також традицією те, що Володимир ГАЙДУКОВ щорічно бере участь у цих змаганнях. Маючи за плечима вагомий життєвий досвід він є діючим кандидатом у майстри спорту

Цього року чемпіонат проводився з 12 по 17 березня на базі Сумського державного університету у приміщенні клубу «Інтелект».