Спорт

Спорт

ВІДКРИТО ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

24 квітня відкрито на Буринщині футбольний сезон 2018 року серед юнацьких команд

На стадіоні "Урожай" проведено відкритий кубковий турнір "Весна -2018" з футболу.

Володарем  кубка "Весна-2018" стала команда Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка.

ЗМАГАЛИСЬ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

На базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імЮ.М.Лавошника  змагались допризовники Буринщини

В особистому заліку перемогу виборов Віталій КАБЛЮК, другим став Олег ЛОГВАНОВ, третє місце посів Богдан ГАЙДУКОВ.

Командну перемогу одержала команда Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Ю.М.Лавошника, другими стали Червонослобідчани, третє місце посіла команда Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.Г. Михайлика Слобідської сільської ради.

ФК «ГРАНУМ» ІЗ СНІЖКІВ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СУМЩИНИ З ФУТЗАЛУ

Команди «Гранум» (Сніжки) та «Оріон» (Суми) мали однакову кількість очок, то між ними проведено «золотий матч».

Не повторюючи помилки, коли в такому ж матчі, але у великому футболі, «гранумці» у першості області поступилися команді «Україна-Токарі» (Токарі), вони серйозно взялися за справу.

І вже на 24 хвилині гри вели з рахунком 3:0.

ВІДБУЛИСЯ ФІНАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

У  спортивній залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка відбулися фінальні зустрічі дівочих волейбольних команд району у залік спартакіади навчальних закладів Буринщини.

Перемогу вкотре здобула команда Буринської загальноосвітньої школи № 3 під керівництвом В.Перепелиці. Друге місце посіла команда ВоскресенськоЇ ЗОШ, бронзовими призерами стали дівчата Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка.