Районна газета

НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

19.06.2017 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Перепелиці, за участі керівників відповідних служб відбулося тринадцяте засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. В ході комісії було розглянуто ряд важливих питань, а саме, про призначення (відновлення) щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, про призначення (відновлення)  державних соціальних виплат та інших видів допомог, та інші.По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

Спорт

Спорт

В БУРИНІ ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ МІЖНАРОДНОМУ ОЛІМПІЙСЬКОМУ ДНЮ

19 червня 2017 року на міському стадіоні «Урожай» відбулися легкоатлетичні змагання присвячені Міжнародному Олімпійському дню.

В змаганнях взяли участь учні міських середніх шкіл, всього понад 60 учасників. Змагання пройшли в дружній обстановці, всі учасники змагань отримали солодкі подарунки, а переможці змагань отримали грамоти.

У БУРИНІ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Світлина від Alex  Yarovoy.Минулої п’ятниці в спортивному залі Буринської спеціалізованої школи №1 відбувся завершальний етап спартакіади серед збірних команд державних службовців. Урочисте відкриття спортивних ігор відбулося за участі голови райдержадміністрації Василя Бойка, заступника голови районної ради Леоніда Білика.У змаганнях взяли участь три команди: збірна команда  райдержадміністрації, збірна команда районної ради та команда ДПРЧ-23. Протягом першого дня учасники Спартакіади визначали кращих у змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу.

Другий день був не менш яскравим та напруженим, насиченим емоціями вболівальників та самовідданістю гравців. Змагання проходили з волейболу та футзалу (міні-футбол).

В БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

17 травня в Буринському районі стартував І етап Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців, цього дня відбулися змагання з індивідуальних видів спорту таких як, шахи, шашки та настільний теніс. А 19 травня в спортивному залі Буринської спеціалізованої школи №1 відбудуться змагання з волейболу та міні-футболу.