Районна газета

Спорт

Спорт

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

23 серпня 2017 року, в День Державного Прапора України буде проведено другий велопробіг по населених пунктах району. Нинішній велосипедний пробіг проляже  за маршрутом Буринь – Клепали – Піски – Буринь. Учасниками його є активісти та любителі велосипедного спорту міста Буринь. Кожного року маршрут буде змінюватись з метою більшого пізнання учасниками історичних особливостей сіл району. Велопробіг відбудеться за організаційної підтримки сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації.

НА БУРИНЩИНИ ПРОВЕДЕНО МОЛОДІЖНИЙ СПЛАВ НА ПЛОТУ

19 серпня 2017 року на річці Сейм проведено молодіжний сплав на плоту,  присвячений Дню Держаного Прапора України та 26-й річниці Незалежності України. В ході сплаву державний  прапор України площею понад 60 квадратних метрів учасники розгортали в місцях зупинок. В цьому заході брали участь студенти та державні службовці Буринщини, які пливли на плоту  від с.Клепали до с.Чумаково протягом шести годин. Після закінчення сплаву всі були дуже задоволені, та набралися позитивних вражень.

В БУРИНІ ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ ПРИСВЯЧЕНІ МІЖНАРОДНОМУ ОЛІМПІЙСЬКОМУ ДНЮ

19 червня 2017 року на міському стадіоні «Урожай» відбулися легкоатлетичні змагання присвячені Міжнародному Олімпійському дню.

В змаганнях взяли участь учні міських середніх шкіл, всього понад 60 учасників. Змагання пройшли в дружній обстановці, всі учасники змагань отримали солодкі подарунки, а переможці змагань отримали грамоти.

У БУРИНІ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Світлина від Alex  Yarovoy.Минулої п’ятниці в спортивному залі Буринської спеціалізованої школи №1 відбувся завершальний етап спартакіади серед збірних команд державних службовців. Урочисте відкриття спортивних ігор відбулося за участі голови райдержадміністрації Василя Бойка, заступника голови районної ради Леоніда Білика.У змаганнях взяли участь три команди: збірна команда  райдержадміністрації, збірна команда районної ради та команда ДПРЧ-23. Протягом першого дня учасники Спартакіади визначали кращих у змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу.

Другий день був не менш яскравим та напруженим, насиченим емоціями вболівальників та самовідданістю гравців. Змагання проходили з волейболу та футзалу (міні-футбол).