Районна газета

ПРО ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА (ДРОВ) СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ АТО (ООС) У 2019 РОЦІ

Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки передбачено надання грошової компенсації на придбання твердого полива (дров) сім’ям учасників АТО (ООС)

Грошова компенсація на придбання твердого палива надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро- або газопостачанням для опалення, а опалюється лише твердим паливом.

Виплата компенсації готівкою у сумі 3200 гривень здійснюється за місцем реєстрації 1 раз на рік на домогосподарство.

Для отримання компенсації учаснику АТО (ООС) або уповноваженому члену сім’ї необхідно подати до сільської, селищної, міської ради заяву.

До заяви додаються:

а) копія паспорта заявника;

б) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

г) копія документа компетентного органу про безпосередню участь особи  в антитерористичній операції;

д) довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

е) реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься компенсація.

У разі, якщо учасник АТО (ООС) виконує службові обов’язки в зоні проведення ООС, має право звернутися один із членів його сім’ї, який зареєстрований разом з ним в одному домогосподарстві. До членів сім’ї належать: дружина (чоловік), повнолітні діти, батько, мати, дідусь, бабуся.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Буринської  районної державної адміністрації за номером телефону 2 31 61.