Районна газета

ПІЛЬГОВИКИ СУМЩИНИ БЕЗЗАПЕРЕЧНО МАЮТЬ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ПІЛЬГОВИМ ПРОЇЗДОМ. І НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ, В ЯКОМУ РАЙОНІ ОБЛАСТІ ВОНИ МЕШКАЮТЬ

На цьому наголошували керівники області під час апаратної наради в облдержадміністрації

За словами директора обласного Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського, задля забезпечення додаткового соціального захисту на Сумщині діє Обласна програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки.

У цьому році за розрахунками фінансовий ресурс, необхідний для реалізації програми, складає 5,3 млн. гривень, що на 0,7 млн. гривень більше ніж минулоріч.

Міськими, районними, сільськими, селищними радами прийняті рішення щодо перерахування коштів на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд для реалізації Програми на загальну суму 4,1 млн. гривень, що складає 82% від запланованих, у тому числі 3,2 млн. гривень на компенсацію за пільговий проїзд учасників АТО/ООС та інших ветеранів війни, 887,8 тис. гривень спрямовано на компенсацію за пільговий проїзд інших пільгових категорій.

Всі ОТГ області також долучилися до реалізації Програми, але Кролевецька та Тростянецька ОТГ перерахували на зазначені потреби найменше коштів, 11,1% та 37,3% відповідно.