Районна газета

УЧАСНИКИ ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ, ПОВЕРНУВШИСЬ ДОДОМУ З ВІЙНИ, МАЮТЬ ПОСТІЙНО ВІДЧУВАТИ ПІДТРИМКУ ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ

На цьому наголосив під час апаратної наради тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, на обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 10905 учасників бойових дій в АТО (162 з них мають статус інваліда війни), 8 учасників війни та 267 осіб, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.

 

Напередодні початку опалювального сезону найбільш актуальним питанням для учасників АТО є забезпечення їх сімей твердим паливом.

«На забезпечення твердим паливом 1500 сімей учасників АТО з обласного бюджету у 2018 році передбачено 3,75 млн. гривень, – зазначив Михайло Дубровський. – У цьому році для забезпечення твердим паливом до структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад звернулось 1440 сімей учасників АТО».

За його словами, станом на 5 жовтня забезпечені дровами 252 сім’ї на суму 624,5 тисяч гривень, 1073 сім’ям виплачено компенсацію готівкою на загальну суму 2,7 млн. гривень. Крім того, за рахунок коштів відповідних бюджетів міських, районних, сільських, селищних рад забезпечено твердим паливом 1 сім’ю (сума 2,6 тис. гривень), проведено доплату у випадку перевищення фактичної вартості твердого палива з урахуванням доставки на загальну суму 41,7 тис. гривень.

Під час апаратної наради обговорювались також питання щодо реабілітації учасників операції об’єднаних сил, забезпечення необхідними ліками, соціальної підтримки, виділення землі, працевлаштування та професійного перенавчання.