Районна газета

НАРАЗІ НА СУМЩИНІ ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЮ МАЙЖЕ 165 ТИСЯЧ ДОМОГОСПОДАРСТВ

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, кількість домогосподарств, які отримують субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг станом на 24 вересня складає – 164,6 тисяч

За його словами, кількість домогосподарств, які звернулися за призначенням субсидії з 1 травня цього року – 55,1 тис. З них призначено з 42,4 тис., в т. ч. за рішенням комісії – 15,6 тис.

 

Станом на 1 вересня 2018 року  нараховано субсидій на загальну суму 1340,0 млн. гривень проти 1750,7 млн. гривень за відповідний період 2017 року. Кількість домогосподарств, які підлягають автоматичному перерахунку житлової субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон становить біля 127 тис.

«Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону розпочнуть виплату громадянам суми невикористаної житлової субсидії, – повідомив Михайло Дубровський. – Чисельність отримувачів субсидії, включених до списків підприємств надавачів послуг, у яких на рахунках залишилися частина невикористаних субсидій становить: з електропостачання – 1403, з газопостачання – 64 564, на суму 39,8 млн. гривні, у тому числі: з електропостачання – 0,19 млн. гривень, з газопостачання – 39,6 млн. гривень».

Чисельність отримувачів субсидії, що звернулися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення з заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій станом на 24 вересня – 52,4 тис., або 79,5% на суму – 31,6 млн. гривень, що становить 79,7% від загальної суми.

За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ наголосив на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи на місцях, особливо – активізації роботи мобільних соціальних груп, щоб люди у віддалених населених пунктах могли отримувати всю необхідну інформацію та комплекс відповідних послуг щодо оформлення та нарахування субсидій.