Районна газета

ПОРОДІЛЛІ БУРИНЩИНИ ВЖЕ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ ПАКУНКИ МАЛЮКА

Голова Буринської  районної державної адміністрації Василь БОЙКО разом із начальником  управління праці та соціального захисту населення Буринської  районної державної адміністрації Іриною ФІНЦЕВОЮ  вручили двом жінкам, які нещодавно народили дітей «пакунки малюка»

Василь Михайлович привітав родини з такою важливою подією. Він зазначив, що відповідно до рішення Кабміну тепер передбачена така допомога, яка неодмінно стане у нагоді кожній сім’ї, висловив сподівання, що з часом все-таки ці пакунки з найнеобхіднішими товарами для новонароджених, матусі будуть отримувати  під час виписки із пологового будинку, як і планувалось відразу.

6 «пакунків малюка»  надійшли до Буринського району, власниками яких стали  жительки с. Успенка - Косовська С.П., Сергієнко Г.М., Грома Л.І. та м. Буриннь - Лопатіна А.О., Федоренко Ю.П, Веремієнко К.С.

З вересня цього року українським урядом уперше запроваджено такий вид допомоги для новонароджених – «пакунок малюка».  До управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації   надійшло 11 заяв  щодо отримання  одноразової натуральної допомоги.

«Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Загалом – 25 найменувань: одяг різного розміру, згідно з сіткою від 0 до 3 місяців та від 3 до 6 місяців: шкарпетки, шапочки, боді;  бавовняні пелюшки і такі, що не пропускають вологу; підгузки; дві ковдри великого розміру (тепла і більш легка), які дитина зможе використовувати до 3 років; матрац; сама коробка, яка може бути використана як люлька для малюка;  спеціальний термометр для немовлят із гнучким носиком, який попереджає травмування; термометр для води та ін.