Районна газета

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВ НА МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 1 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

Картинки по запросу ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВ НА МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ ПРОДОВЖЕНО ДО 1 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУУправління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації  продовжує прийом заяв на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію за рішенням комісії  до 1 листопада 2018 року

Районна  комісія з  питань призначення державних соціальних допомог,  надання населенню житлових субсидій та пільг у Буринському районі розглядає заяви громадян, враховуючи поважні причини  неподання відповідної заяви у визначений законодавством строк (до 1 вересня 2018 року).

Для прийняття рішення комісією  додатково до заяви  необхідно надати наступні документи: довідка  медичного закладу про довготривале лікування, або довідка  медичного закладу про довготривале лікування близького родича заявника та догляду за ним, або підтверджуючий документ  про перебування поза межами міста, села у період з 1 липня по 31 серпня поточного року.

Для подання заяви з додатковими документами  рекомендуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації за адресою м. Буринь, вул. Пилипа Орлика, 6, у сільській місцевості до уповноважених осіб сільських рад. Телефон для довідок 2 17 20.

Додатково повідомляємо, що  до 1вересня 2018 року подали заяви  на монетизацію 1697 осіб, що становить 91% від загальної чисельності отримувачів субсидії, включених до списків підприємств-надавачів послуг, у яких на рахунках залишилися частина невикористаних субсидій.