Районна газета

КУРСИ ДОПОМОЖУТЬ В ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ

Для підвищення конкурентоспроможності безробітних та  з метою відповідати потребам сучасного ринку праці в Буринському районному центрі зайнятості було проведено професійне навчання з підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Технічне обслуговування та ремонт сучасної сільськогосподарської техніки та тракторів», за якою в лютому місяці 2014 року  навчалися 30 безробітних з сільськогосподарських /господарств Буринського району: Буринська філія ПрАТ «Райз-Максимко», ПП «Дружба 6», СФГ «Ладуха В.Б».

Навчання проводилося навчально-практичним центром інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ. На курсах безробітні отримали загальні відомості про розвиток сільськогосподарської техніки та особливості її експлуатації; види паливно-мастильних матеріалів, їх експлуатаційні характеристики та правила поводження з ними. За період навчання безробітні розширили знання з охорони праці та основ трудового законодавства.

Кожного року Буринський районний центр зайнятості проводить курси підвищення кваліфікації для основних професій, які користуються попитом в районі - «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів». Проведені курси дають змогу безробітним розширювати знання по своїй професії, бути гідними спеціалістами своєї справи.