Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. В 2016 році День працівника соціальної сфери України припадає на 6 листопада.

А напередодні 4 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення цього професійного свята. Привітали працівників соціальної сфери району з професійним святом заступник голови райдержадміністрації Олексій Положій,  голова районної ради Євгеній Рябоконь, начальник управління праці та соціального захисту населення Ірина Фінцева.

Вони привітали працівників соціальної сфери району з професійним святом та нагородили найкращих спеціалістів грамотами голови облдержадміністрації, голів райдержадміністрації та районної ради.