Районна газета

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Результат пошуку зображень за запитом "Європейський день боротьби з торгівлею людьми рда"18 жовтня – Європейський день боротьби із торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням суспільству про гостроту проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи.
Питання протидії торгівлі людьми є пріоритетним у діяльності Уряду України, і зокрема Міністерства соціальної політики як Національного координатора у цій сфері, оскільки ефективна державна політика із зазначених питань є однією з умов для лібералізації ЄС візового режиму для України.

Торгівля людьми як кримінальне явище має особливість пристосуватися до нових умов життя, міняти свої форми і методи залежно від економічної і соціальної ситуації в кожній конкретній країні та у світі взагалі. Тому, .з часом з'являються нові тенденції та форми торгівлі людьми.

Жертвою торгівлі людьми може стати будь-яка особа, незалежно від статі, віку, рівня освіти, соціального статусу. Тому будьте обачні, не дозволяйте перетворити себе на товар!

Якщо Ви або Ваші рідні стали жертвами торгівців людьми, не бійтеся звернутися за допомогою. Управління праці та соціального захисту населення, разом із іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, зможуть надати Вам допомогу, спрямовану на відновлення фізичного і психологічного стану та соціальних функцій. Не дайте торгівцям уникнути покарання та займатися кримінальною діяльністю і надалі. Вся надана вами інформація є суворо конфіденційною.