Районна газета

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НАТУРАЛЬНИХ НОРМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ ТА СКРАПЛЕНИМ ГАЗОМ ДЛЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ І ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ У 2015 РОЦІ

Відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови  Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм  забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» установлено, що граничні показники вартості  твердого палива  і скрапленого газу індексуються на коефіцієнт, який визначається застосовуючи прогнозні індекси споживчих цін за попередні роки починаючи з 2013 року.

Для розрахунку граничних показників вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2015 році пільг і житлових субсидій населенню на їх придбання використовується прогнозний індекс споживчих цін на рівні 113,1 відсотка.

Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу на 2015 рік складають: К=1,2860374

Тверде паливо - 950*1,2860374 =  1221,74  грн. за 1тонну;

Скраплений газ - 121,88*1,2860374 =  156,74 грн. за 1балон.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – одна тонна твердого палива та один балон скрапленого газу на домогосподарство на рік.

Мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – дві тонни твердого палива на домогосподарство на рік, скраплений газ, який використовується для приготування їжі – два балони (42 кілограми) на рік на одну - дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п'ять і більше осіб.

  Управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації  здійснює  прийом документів на призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого палива та оплату житлово–комунальних послуг.

Жителям сільської місцевості  з усіма питаннями щодо призначення житлової субсидії звертатися до уповноважених осіб сільських рад.                

Виплата коштів готівкою буде здійснюватись через поштові відділення зв’язку  за місцем проживання заявника або через банківські установи.

За додатковою інформацією звертатись в управління за адресою :м. Буринь, вул. Щорса,6 або

з питань надання пільг на тверде паливо готівкою , тел. 2-31-61

з питань надання житлових субсидій готівкою, тел. 2-17-20.