Районна газета

КОНКУРС «КРАЩИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ РЕІНТЕГРАЦІЇ БАТЬКІВ НА РИНОК ПРАЦІ»

Конкурс на кращого роботодавця з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праціВсеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» проводить конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці» у рамках міжнародного проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», який виконується за рахунок Гранту Представництва Європейського Союзу в Україні Всеукраїнською громадською організацією «Ліга соціальних працівників України».

Учасниками Конкурсу є роботодавці - представники великого, середнього та малого бізнесу, установ і організацій усіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями. Переможці нагороджуються дипломами Конкурсу та цінними подарунками. Більш детально про умови Конкурсу можна ознайомитися на сайті проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною»: znovudoroboty.org.ua.

Положення про конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці»  та  анкета  учасника Конкурсу.