Районна газета

«ВЧИТЕЛЬ ЗАВЖДИ НА ПОСТУ»

1 жовтня 2014 року з нагоди Міжнародного Дня громадян похилого віку, напередодні Дня працівників освіти, Буринським районним територіальним центром соціального обслуговування населення спільно з централізованою бібліотечною системою за підтримки адміністрації та профспілки відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації проведена святкова зустріч вчителів-пенсіонерів, які є слухачами відділення соціально-побутової адаптації територіального центру.

У заході прийняли участь і вітали з професійним святом заступник голови Буринської районної ради Білик Л.І., головний спеціаліст відділу освіти Даценко Л.В., голова профспілкового комітету цієї установи Козленко Л.О., голова районної організації ветеранів Кнуренко А.А., директор централізованої бібліотечної системи Лук’янцева А.А.. Про історію святкування Дня вчителя розповіла бібліотекар Падалко Н.О.

Теплі, добрі слова прозвучали про кожного з присутніх освітян, про їх подвижницьку працю.

Доброзичлива атмосфера заходу спонукала до спогадів кожного. Згадували про школу, колишніх директорів району, учнів, про досягнення і складнощі в роботі.

Про початок педагогічної діяльності цікаво розповіла Горох С.О., колишній вчитель біології, заступник директора по виховній роботі. З болем в серці говорила про свою колишню Поліську школу, що на Київщині, Кунакова О.М. – вчитель початкових класів. Уважно слухали спогади вчительки математики з багаторічним стажем Чубенко О.А.

Присутніх привітав, прочитав свій вірш, написаний напередодні зустрічі та присвячений Дню вчителя, колишній директор Осадчий В.М.

Лишенко О.М. – вчитель словесності, Анохіна Г.М. – колишній працівник районного відділу освіти поділились проблемами сьогодення.

На зустрічі була присутня Семенова В.К – заслужений учитель освіти УРСР.

Незважаючи на святковість заходу, звучала у виступах тривога за сьогоднішній день. Колишній директор Клепалівської школи Кархова Л.М. прочитала свій вірш, присвячений синам України.

Теплі слова говорили присутні про учительську династію Новаченків – Марії Іванівни та Володимира Матвійовича, який пройшов трудовий шлях від сільського вчителя до завідуючого районного відділу освіти. На жаль, за станом здоров’я вони не були присутні на заході.

Присутні освітяни були і залишаються вчителями. Як включно сказала Ольга Миколаївна Лишенко – «Вчитель завжди на посту».