Районна газета

«ДЕНЬ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»

04 листопада 2019 року у Буринському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області для суб’єктів пробації проведено «День соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за участю дирeктора Буринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни КОНОПЛЕНКО,  начальника відділу соціальної роботи центру СССДМ Людмили ЖУК, старшого інспектора Буринського районного сектору філії ДУ «Центру пробації», майора внутрішньої служби Ігоря МАКОГОНЮКА

Головною метою даного заходу було вирішення криміногенних потреб суб’єктів пробації, що були виявлені за результатами проведення оцінок ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення.

З цією метою із суб’єктами пробації проведено індивідуальні бесіди, під час яких визначено основні причин виникнення криміногенних потреб, що часто спонукають їх до протиправної поведінки.

Основну роботу було скеровано на виявлення у засуджених захисних факторів, за допомогою яких можна вплинути на вирішення криміногенної потреби та запобігти вчиненню ними правопорушень. Окрему увагу було приділено виявленню осіб, що в першу чергу потребують допомоги з боку спеціалістів психологічної служби та фахівців із соціальної роботи центру.

На завершення учасники заходу висловили глибоке переконання, що своєчасне виявлення криміногенних потреб та їх спільне вирішення, має стати невід’ємною складовою профілактичної роботи спрямованої на запобігання проявам асоціальної поведінки серед суб’єктів пробації.