Районна газета

ДІТИ СУМЩИНИ ВІДПОЧИВАЮТЬ ТА ОЗДОРОВЛЮЮТЬСЯ В ЛІТНІХ ТАБОРАХ

Як повідомив під час апаратної наради директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, наразі в області працюють 19 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (перебуває 5942 дитини), один дитячий заклад санаторного типу (463 дитини) та 2 наметових містечка (561 дитина)

Крім того, з 10 до 19 червня 20 дітей-військовослужбовців Сумського прикордонного загону разом з двома супроводжуючими на запрошення Херсонської міської ради відпочивали на узбережжі Чорного моря у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Таврія».

Також з 28 червня до 1 липня 60 дітей відпочивали у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку наметового типу «Табір Миру», що розташований в с. Миропілля Краснопільського району. На сьогодні триває підбір дітей на 4-денний відпочинок у період з 7 по 10 серпня.

Відповідно до розподілу путівок до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» на І півріччя 2019 року протягом І-VI тематичних змін одержано 264 путівки для відпочинку та оздоровлення дітей, тож проведено оздоровлення 136 осіб у «Артеці» та 128 осіб – у «Молодій гвардії».

«Органами соціального захисту населення Сумської області безкоштовними путівками забезпечено 191 дитину, які потребують соціальної уваги та підтримки, з частковою оплатою путівок у розмірі 20% оздоровилися 27 дітей, з 30% доплатою – 30 дітей та за 50% вартості – 16 дітей, – зазначив Михайло Дубровський. – Забезпечення путівками дітей пільгової категорії в зазначених дитячих центрах знаходиться на постійному контролі в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації».