Районна газета

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗМЕНШУЄТЬСЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Упродовж червня 2019 року загальна сума заборгованості зменшилась на 9,6 мільйона гривень

Як повідомляє обласний Департамент соціального захисту населення,  суттєве зменшення суми загальнообласного боргу відбулося за рахунок погашення частини боргів перед працівниками ПАТ «Сумське НВО».

«Упродовж червня 2019 року загальна сума заборгованості зменшилась на 9,6 млн. гривень. Борги перед своїми працівниками зменшили: ПАТ «Сумське НВО» – на 8,6 млн. гривень, ПАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів» – на 555 тис. гривень, ТОВ «Сумське НВО» – на 185 тис. гривень, Кролевецьке УТОС – на 23,8 тис. гривень», – поінформувала заступник директора обласного Департаменту соціального захисту населення Олена ЗАЯЦ під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Довідково: На економічно неактивних підприємствах Сумщини до початку року також фіксується зменшення заборгованості на 123,8 тис. гривень.