Районна газета

ВОЇНИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ПРИ ВИКОНАННІ СЛУЖБОВОГО ОБОВЯЗУКУ ПІД ЧАС АТО/ООС, ОДЕРЖУЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У 2019 році на зазначені цілі заплановано 4,5 млн. гривень. Допомога надається одноразово, відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки

Кошти можуть отримати воїни, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС та сім’ї загиблих захисників. Родини загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції також можуть отримати допомогу на поліпшення житлово-побутових умов проживання.

Матеріальна допомога постраждалим передбачена за рахунок обласного бюджету у розмірі 25 тис. гривень, сім’ям постраждалих у розмірі 100 тис. гривень, на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень.

Усього з початку року надано допомогу 4 сім’ям загиблих та 25 постраждалим при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 0,9 млн. гривень, та 4 сім’ям загиблих на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 93,5 тис. гривень.