Районна газета

НА СУМЩИНІ У БЮДЖЕТІ-2019 ЗАПЛАНОВАНО 4,5 МЛН. ГРИВЕНЬ НА МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ПРИ ВИКОНАННІ СЛУЖБОВОГО ОБОВ’ЯЗКУ ПІД ЧАС АТО

З початку року вже надано допомогу 4 сім’ям загиблих та 18 постраждалим при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 725,0 тис. гривень та 4 сім’ям загиблих на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 93,5 тис. гривень

14 лютого профільною комісією розглянуто 1 заяву сім’ї загиблого та 5 заяв від постраждалих. Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги всім заявникам на загальну суму 225 тис. гривень та сім’ї загиблого на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 34 тис. гривень.

Нагадаємо, обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки передбачено надання одноразової матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. Також, матеріальна допомога надається на поліпшення житлово-побутових умов проживання сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час АТО. 

Допомога для вказаних категорій громадян забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету у таких розмірах: постраждалим – 25 тис. гривень, сім’ям загиблих – 100 тис. гривень, сім’ям загиблих на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень. У 2019 році на зазначені цілі заплановано – 4,5 млн. гривень.