Районна газета

ПРО ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ ПУТІВКИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

З 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 838 «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Відповідно до пункту 1 вищезазначеної Постанови встановлено, що середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, визначається Міністерством соціальної політики з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом про державний бюджет на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність (на 1.01.2018 року прожитковий мінімум становить 1373,00 грн.).

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБОМ

Під керівництвом першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Перепелиці В.О. відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Першим питанням порядку денного розглядалася «Про призначення (відновлення) щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». Дана тема зацікавила всіх членів комісії та викликала жваве обговорення.

РЕГУЛЮВАННЯ ТУДОВИХ ВІДНОСИН

Відповідно до п.7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів протягом 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення зареєстровано 18 колективних договорів установ та організацій Буринського району та 5 змін та доповнень до них.

Список зареєстрованих колективних договорів та доповнень до них в управлінні праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації:

Зміни до колективного договору підприємства Буринської райспоживспілки «Хлібокомбінат» № 1 від 03.01.2017;

Колективний договір Буринського міського споживчого товариства» на 2017-2019 р.р.           № 2 від 06.01.2017;

ПРОЕКТ ДОПОМОГИ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА САМОЗАЙНЯТОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО УРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії розпочинає проект допомоги з працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення. (http://www.iom.org.ua/ua)