Районна газета

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ ЗА НАДАНІ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

З метою матеріальної підтримки громадян, які зайняті доглядом за особами, нездатними за станом здоров’я до самообслуговування, чинним законодавством передбачено один із видів державної соціальної допомоги - компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. N 558, компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги, призначається працездатним особам, які не працюють, та непрацюючим пенсіонерам, котрі постійно надають соціальні послуги.

ЗМІНИ В ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 року № 454 внесені зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Зокрема, виплата раніше призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям припиняється у разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, з причин недотримання нею законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно), - з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗДОМНОСТІ

Кількість людей, які займаються жебрацтвом і ведуть асоціальний спосіб життя, в Україні зростає з року в рік.

На жаль, сьогодні звичним атрибутом сучасного життя як великих, так і малих міст України стають люди, які сплять на вулиці, в під’їздах будинків, на горищах, у підвалах тощо.

Люди стають бездомними з різних причин. Позбавлені підтримки, ці громадяни не можуть реалізувати свої основні права, гарантовані Конституцією України - на житло, освіту, охорону здоров’я, одержання пенсії, працю тощо.

ДО 31-РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

Та скільки б часу не минуло, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено надто дорогою ціною.

Більше статей...

  1. ПІЛЬГИ ТА КОМПЕНСАЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ДЛЯ ОСІБ, ПРАЦЮЮЧИХ У ВАЖКИХ ТА ШКІДЛИВИХ УМОВАХ
  2. ПРО ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ УКЛАЛИ КОНТРАКТ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
  3. ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ РАЙОНУ !
  4. ПРО КОМІСІЇ З ВИЗНАЧЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ (ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ), ОДЕРЖАНУ ОСОБОЮ ЗА РОБОТУ (СЛУЖБУ) В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В 1986-1990 РОКАХ
  5. ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
  6. ПІЛЬГИ ПО ДОХОДАХ
  7. ПРО ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
  8. ЯК ОТРИМАТИ ЩОРІЧНУ РАЗОВУ ДОПОМОГУ ДО 5 ТРАВНЯ
  9. Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать
  10. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ» РОЗПОЧИНАЄ НАБІР УЧАСНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ « СПРИЯННЯ ВІДБУДОВІ ТА СТАЛОМУ РОЗВ’ЯЗАННЮ ПРОБЛЕМ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ»