Районна газета

РЕГУЛЮВАННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

В Буринському районі при вирішенні питань, що виникають в соціально-економічній сфері забезпечується співробітництво органів влади з профспілками та роботодавцями.

Відповідно до п.7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів протягом січня-серпня 2017 року управлінням праці та соціального захисту населення зареєстровано 15 колективних договорів установ та організацій Буринського району та 5 змін та доповнень до них. Список зареєстрованих колективних договорів та доповнень до них в управлінні праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації:

ПРО НОВЕ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ АТЕСТАЦІЇ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦІ

Основними діючими нормативними документами, що регулюють процес проведення атестації робочих місць за умовами праці є постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 та Методичні рекомендації від 01.09.1992 № 41.

Внесено зміни:

в Постанову КМУ від 17.11.1997 р. № 1290  «Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими  і важкими умовами праці та за особливий характер праці»

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Днями під головуванням першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Валентини Перепелиці відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядку денному було розглянуто питання:

1.Про призначення (відновлення) щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2.Про призначення державних соціальних виплат та інших видів допомог.

3.Про призначення (відновлення) виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам.

ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Одним із заходів вжиття впливу до суб’єктів підприємницької діяльності, керівників, які не оформляють трудові відносини з найманими працівниками, не виплачують заробітну плату на відповідному рівні, є діяльність Буринської районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати, повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.