Районна газета

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗДОМНОСТІ

Кількість людей, які займаються жебрацтвом і ведуть асоціальний спосіб життя, в Україні зростає з року в рік.

На жаль, сьогодні звичним атрибутом сучасного життя як великих, так і малих міст України стають люди, які сплять на вулиці, в під’їздах будинків, на горищах, у підвалах тощо.

Люди стають бездомними з різних причин. Позбавлені підтримки, ці громадяни не можуть реалізувати свої основні права, гарантовані Конституцією України - на житло, освіту, охорону здоров’я, одержання пенсії, працю тощо.

ДО 31-РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

Та скільки б часу не минуло, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено надто дорогою ціною.

ПІЛЬГИ ТА КОМПЕНСАЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ДЛЯ ОСІБ, ПРАЦЮЮЧИХ У ВАЖКИХ ТА ШКІДЛИВИХ УМОВАХ

Відповідно до статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством.

Одним із заходів соціального захисту працівників є своєчасно проведена атестація робочих місць з несприятливими умовами праці, яка дає можливість встановлення пільг та компенсацій за роботу в таких умовах.

ПРО ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ УКЛАЛИ КОНТРАКТ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

В рамках  Районної програми соціального захисту населення на 2017 рік затвердженої рішенням сесії Буринської районної ради від 21.12.2016 затверджено Порядок виплати одноразової допомоги особам,  які уклали контракт для проходження військової служби в Збройних Силах України

Право на отримання одноразової допомоги мають особи, які пройшли відбір в Буринському   військовому комісаріаті та уклали контракт для проходження військової служби  в Збройних Силах України після 01 січня 2017 року, зареєстровані та фактично проживають в Буринському районі.

Більше статей...

  1. ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ РАЙОНУ !
  2. ПРО КОМІСІЇ З ВИЗНАЧЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ (ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ), ОДЕРЖАНУ ОСОБОЮ ЗА РОБОТУ (СЛУЖБУ) В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В 1986-1990 РОКАХ
  3. ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
  4. ПІЛЬГИ ПО ДОХОДАХ
  5. ПРО ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
  6. ЯК ОТРИМАТИ ЩОРІЧНУ РАЗОВУ ДОПОМОГУ ДО 5 ТРАВНЯ
  7. Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать
  8. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ» РОЗПОЧИНАЄ НАБІР УЧАСНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ « СПРИЯННЯ ВІДБУДОВІ ТА СТАЛОМУ РОЗВ’ЯЗАННЮ ПРОБЛЕМ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ»
  9. КАБМІН ДОЗВОЛИВ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ САМОСТІЙНО ОБИРАТИ САНАТОРІЇ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ АБО ОТРИМАТИ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ
  10. ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ В БУРИНСЬКОМУ РАЙОНІ