Районна газета

СУБСИДІЇ ПО-НОВОМУ

У актовій залі Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду проведене заняття для слухачів «Університету третього віку» про внесені зміни щодо надання  житлових субсидій згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1022»

Зі змінами до порядку надання субсидій присутніх ознайомила заступник начальника – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Ольга ГАМУЛА.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!»

У рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» працівники Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій, прилеглих до адмінбудівель в м. Буринь.

Шановні земляки! Звертаємося до вас із закликом: заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту довкілля. Адже відомо, що чисто там, де не смітять! Зробимо нашу країну чистою!

ПЕНСІЇ ПЕРЕРАХОВАНІ ВЖЕ 90% ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, - ПАВЛО РОЗЕНКО

Станом на 17 квітня в Україні пенсії перераховані вже 480 тисячам військовослужбовців. Про це на прес-конференції повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло РОЗЕНКО

На Сумщині на цю дату пенсії перераховані понад 15 тисячам колишніх військовослужбовців із загальної кількості 15785 осіб цієї категорії.

«Зараз триває процес перерахунку пенсій військовослужбовцям. Станом на сьогодні уже 480 тисячам військових пенсіонерів (із 544 тисяч), тобто 90%, перерахунок вже здійснений», – сказав Павло Розенко, наголосивши, що до 1 травня перерахунок усіх військових пенсій має бути завершений.

«До 1 травня цього року всі військові пенсіонери отримають свої перераховані виплати в повному обсязі», - підкреслив Павло Розенко.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/pensiyi-pererahovani-vzhe-90-vijskovosluzhbovciv-pavlo-rozenko

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє що на нього очікує в майбутньому. Громадяни погоджуються на будь-які умови роботодавця, при цьому втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема: субсидією, державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям, а найголовніше - втрачають страховий стаж. Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівник втрачає своє законне право на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплату лікарняних листів, страхових виплат і т д. Погоджуючись на “тіньову” зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані із захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

ДО КІНЦЯ КВІТНЯ НА СУМЩИНІ УСІМ ВІЙСЬКОВИМ ПЕНСІОНЕРАМ ПЕРЕРАХУЮТЬ ПЕНСІЇ

Про це доповів заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ під час наради у режимі відеоселектору під головуванням Віце-прем’єр-міністра Павла РОЗЕНКА

За словами Івана Боршоша, на Сумщині від військовослужбовців надійшло 14952 довідки про перерахунок пенсії із загальної кількості 15785 осіб цієї категорії. Наразі перерахували 91% від кількості наданих довідок.