Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА ВЧИТЕЛЬСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

Традиційно перед початком нового навчального року освітянська еліта Буринського району збирається на педагогічну конференцію, аби підбити підсумки розвитку освітньої галузі за минулий навчальний рік та визначити плани на майбутнє. Не став винятком і цей рік, 30 серпня у районному будинку культури зібрались представники освітньої галузі Буринського району.

З початком нового навчального року педагогів привітала перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Перепелиця, якиа у своєму виступі побажала вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України.

«Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району, його педагогічний цвіт. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги,  не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Ви вчите їх бути Особистостями. Робити це доводиться в умовах дефіциту фінансів. Нам часто доводиться розраховувати на вашу самопожертву і на ваше сумління, дорогі вчителі. Але разом з тим, я можу вас завірити, що влада буде робити все, щоб освітянську галузь вивести на більш ефективний і передовий рівень, щоб підвищувався ваш соціальний статус, забезпечувались гідні умови для роботи, а робота оцінювалась належно і сповна», зазначила у своєму виступі Валентина Олександрівна.

Начальник відділу освіти виступила перед присутніми з доповіддю щодо пріоритетних завдань освіти Буринського району, модернізації мережі навчальних закладів, проблемних питань в освітній галузі та шляхів їх вирішення. В кінці своєї промови Валентина Петрівна привітала колег з початком нового навчального року та від щирого серця подякувала керівникам шефських підприємств і організацій за підтримку у проведенні ремонтних робіт у навчальних та дошкільних закладах району, завдяки чому всі вони стовідсотково готові до роботи.