Районна газета

У ШКОЛАХ РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Сьогодні, 29 травня, «останній дзвоник» пролунав у всіх загальноосвітніх закладах Буринського району і сповістив нам про закінчення навчального року та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Участь у проведенні святкових лінійок взяли керівники району.

«Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це традиційне і всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії. Щиро вітаю  усіх  із чудовим святом –  Днем останнього дзвоника! Нехай це свято буде гарним підсумком  усього  навчального року» – сказав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Зікратий на святковій лінійці в Буринській спеціалізованій школі №1.

Навчальний рік був сповнений переживань та світлих подій, які залишили по собі радісні спогади відкриттів, радощів, повсякденних турбот. Багатьом дітям навчальний рік приніс значні результати, за що їм були вручені грамоти за перемоги у Всеукраїнських конкурсах та спортивних змаганнях.