Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИЛАСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО-2020

У період з 28 липня по 7 серпня 2020 року відбулась додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Для участі в ній на Сумщині зареєструвалося 104 учасники. Це особи, які не зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час основного періоду реєстрації через карантинні заходи, та ті, хто не з’явився на основну сесію через поважні причини

Тестування з математики, англійської мови, української мови і літератури, біології, історії України, географії було проведено в м. Суми на базі Сумського національного аграрного університету.

Пункт проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання  забезпечено в достатній кількості медичними масками, термометрами, антисептиками, дезінфікуючими засобами та захистом для медиків.

На пункті проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання чергували медичні працівники; охорону громадського порядку здійснювали працівники Національної поліції.

Учасників, яких не допущено до тестування внаслідок підвищеної температури (більше 37,2℃) та ознак респіраторної хвороби, через запізнення або відсутність документів, у Сумській області не було.

Апеляції на умови проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відсутні.