Районна газета

ДВОЄ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ НАГОРОДИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

У Києві відбулось підведення підсумків XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»

За інформацією обласного управління культури, у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» переможцем став Едуард КУРГАНСЬКИЙ, учень Шосткинської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса ЛОГВИН). А у номінації «Образотворче мистецтво» переможцем стала Марія КОБИЧЕВА, учениця Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка (викладач Катерина БОРИКА).

Довідково. Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка,  утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації   суспільства.

Конкурс, присвячений Шевченківським дням, тому проходить під гаслом «Об'єднаймося  ж, брати мої». Його основними завданнями є: активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді; збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України; державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти.

Конкурс проводиться з 1 листопада поточного року до 25 лютого наступного року у чотирьох номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» та в чотири етапи:

Взагалі на підсумковому етапі в номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» було відібрано 50 найкращих робіт з усієї України в двох номінаціях (по 2 роботи з кожної області).