Районна газета

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВЧИТЕЛІВ БУРИНЩИНИ

30 серпня 2016 року в приміщенні районного будинку культури відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Буринського району.

Педагогічних працівників привітали голова районної державної адміністрації Василь Бойко, голова районної ради Євгеній Рябоконь.

«В усі часи освічена людина користувалася повагою, бо навчання - це прихований скарб, це – світ знань про людей та їх оточення. Це – сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Знання, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави» - сказав у своєму виступі Василь Михайлович.

НА БУРИНЩИНІ ВІДБУВСЯ ОГЛЯД – КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «ТАЛАНТИ ТВОЇ БУРИНЩИНО»

 

З метою удосконалення естетичного виховання учнів навчальних закладів, 25 та 28 березня в районному будинку культури проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських колективів навчальних закладів Буринського району «Таланти твої Буринщино».

Представники художньої самодіяльності продемонстрували різноманітні жанри творчості. На сцені було показано чимало гарних і ефектних виступів. Глядачі мали змогу насолодитись танцювальними етюдами, виступом вокальних ансамблів, номерами у виконанні хорового колективу, а також театральними номерами. Всього в огляді взяли участь учні 21 навчального закладу.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

На базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 17 березня 2016 року проведено обласний  семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Особливості управлінської діяльності в сучасній школі: методичний аспект».

ЗАСЯЯЛИ ЗНОВУ СЛОБОЖАНСЬКІ ЗІРОЧКИ

2 червня 2015 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у Буринському дитячому дошкільному закладі №2 відбувся ХІ районний фестиваль-конкурс обдарованих дітей «Слобожанські зірочки». У заході прийняли участь дошкільні заклади Буринського району. Фестиваль виявляє обдарованих дітей, які в подальшому житті займаються творчістю, виступають зі сцени  у різних населених пунктах  району і області. Цього року, понад 80 дітей взяли участь у заході. Кращих  виконавців, за рішенням жюрі, було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.