Районна газета

БЕРЕГИНЯ РОДИННОГО ВОГНИЩА

У травні, коли повертаються до рідного гнізда птахи, оновлюється природа, теплий весняний вітер приносить нам Свято Матері. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Свято прийшло із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю — рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню

Днями у центральній районній дитячій бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Найкращі дні для наших матерів – це ті, коли щасливі їхні діти» з 4 – Б класом спеціалізованої загальноосвітньої школи  I – III ступенів № 1. Захід підготований спільно з вчителем Гайдуковою Святланою Анатолієвною, яка для цих дітей є першою вчителькою і «класною» мамою.

Присутні мами, бабусі були схвильовані до сліз проведеним заходом, але це сльози щастя, тому що щасливі і здорові їхні діти.

Було багато сказано слів про найдорожчу людину у світі: матір, ангела-охоронця, жінку, берегиню наповнену любов'ю, добром, милосердям. Сподіваємося, що та любов, яку ми вкладаємо у дітей проросте вдячністю і прекрасними традиціями у нових поколінь.