Районна газета

Культура і мистецтво

Мережа закладів культури Буринського району

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» 

ОГОЛОШЕННЯ про внесення кандидатур від громадських організацій у сфері культури до складу конкурсної комісії  для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею

Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Звіт про фінансову діяльність Буринського районного будинку культури за 2016 рік

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення посад директорів комунальних закладів Буринської районної ради 

ДИТИНСТВО ЩАСЛИВЕ, ВЕСЕЛЕ, ЦІКАВЕ – ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ ДЕРЖАВИ

День захисту дітей уже багато років відзначається  на всій планеті. Діти – це майбутнє, дитинство – це найчарівніша пора сподівань на здійснення мрій, на щасливе безхмарне життя.

Бібліотечні заклади системи активно включилися до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Так, у Буринській РЦБС  відбулися години розваг «Країна дитинства – країна казкова», інформаційні коктейлі «Я дитина твоя, Україно!», оформлені книжково-ілюстративні виставки «Ми – юний цвіт нової України», тощо.

БУРИНСЬКІ ТАЛАНТИ – ЯСКРАВА СКЛАДОВА КОГОРТИ ТАЛАНТІВ СУМЩИНИ

30 травня в місті Путивль пройшло обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні». З успіхом виступив на цьому святі і колектив з Буринського районного будинку культури – зразковий аматорський вокальний ансамбль «Шкільні роки» під керівництвом Яни Сірої. Наші юні співачки представили увазі глядачів українську народну пісню «Коли ти берегом ідеш».  В ході підведення підсумків мистецького дійства виконавська майстерність колективу була відмічена Дипломом учасника обласного свята дитячої творчості за підписом начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олени Петрівни Мельник.

ДЕНЬ ЄВРОПИ ВІДЗНАЧИЛИ У ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху і в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас і ми – частина Європи.

Дитяча бібліотека приєдналася до таких заходів і провела для своїх маленьких користувачів (4-А клас, класовод Новик Анна Василівна) ланцюжок цікавинок «Ми відкриваємо Європу».

ЄВРОПА- НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

19 травня, в переддень приєднання України до відзначення європейською спільнотою свята нової успішної моделі мирної співпраці між державами – Дня Європи, методист Наталія Сомова та завідуюча художньою частиною зразкового аматорського театру Світлана Головченко з Буринського районного будинку культури на базі Буринської спеціалізованої школи I-III ступенів № 2 імені Юрія Миколайовича Лавошника провели інтелектуально-розважальну програму «Європа- наш спільний дім».