Районна газета

Культура і мистецтво

Мережа закладів культури Буринського району

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» 

ОГОЛОШЕННЯ про внесення кандидатур від громадських організацій у сфері культури до складу конкурсної комісії  для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація про комунальний заклад Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація щодо проведення першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» та дату проведення другого засідання


Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею

Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Звіт про фінансову діяльність Буринського районного будинку культури за 2016 рік

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення посад директорів комунальних закладів Буринської районної ради 

ПОДОРОЖ У КРАЇНУ КАЗОК

Казка доступною мовою вчить дітей життя, розповідає про добро і зло, тому вона є важливим елементом у вихованні дітей. Вони легше розуміють казку, ніж прісну дорослу мову. І дорослим, якщо вони хочуть допомогти пояснити щось дитині, підтримати її, доведеться згадати мову дитинства  -  казку. Читаючи і розповідаючи казки, ми розвиваємо внутрішній світ дитини. Діти, яким з раннього дитинства читають казки, швидше починають говорити, правильно висловлюють свої думки. Казка допомагає формувати основи поведінки і спілкування. Покликання дитячих казок – розвивати фантазію і уяву дитини.

З цією метою у центральній районній дитячій бібліотеці проводиться багато заходів. І от нещодавно було проведено подорож у країну казок «Заглядає в шибку казка з добрими очима» для учнів 1- А класу.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА У БУРИНСЬКІЙ РЦБС

14 жовтня по всій Україні відзначають День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 75-а річниця утворення УПА.

День захисника України має значно ширший контекст, аніж привітання чинних військовослужбовців. Це і день пам’яті та пошани всіх, хто упродовж століть боровся за свою землю та відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає їх усіх. В Україну чісів Київської Русі це свято прийшло з Візантії після запровадження християнства. Князь Ярослав Мудрий над Золотими Воротами в Києві збудував надбрамний храм на честь Богоматері.

АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ БУРИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНЬОМУ ФЕСТИВАЛІ «КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ»

З 28 вересня по 1 жовтня в місті Кролевець проходив XXII літературно-художній фестиваль «Кролевецькі рушники», який проводиться з метою розвитку всіх видів і жанрів народної творчості, збагачення національної культурної спадщини кращими витворами любительського і професійного мистецтва, популяризації традиційних виробів Кролевеччини та з 2007 року має статус Міжнародного.

На це міжнародне дійство завітали таланти не тільки з української землі, а ще й з Естонії, Польщі та Китайської народної республіки. Серед цієї мистецької палітри красивим орнаментом Кролевецьких рушників став виступ аматорів Буринського районного будинку культури. 29 вересня  наші творчі колективи взяли участь у Міжнародному конкурсі пісенної творчості «Мелодії вічності», що проходив в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники».

ЗАХОДИ БУРИНСЬКОЇ ЦРБ ПРИСВЯЧЕНІ РОКУ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Згідно з Указом Президента України від 11.01.2017 № 1/2017 з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, 20107 рік оголошено «Роком Японії в Україні».

Японія відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни. Сумнозвісна Японія білими журавликами – трагедією Хіросіми та Нагасакі. Японія однією з перших визнала незалежність нашої держави.