Районна газета

Культура і мистецтво

Мережа закладів культури Буринського району

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» 

ОГОЛОШЕННЯ про внесення кандидатур від громадських організацій у сфері культури до складу конкурсної комісії  для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація про комунальний заклад Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація щодо проведення першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» та дату проведення другого засідання


Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею

Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Звіт про фінансову діяльність Буринського районного будинку культури за 2016 рік

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення посад директорів комунальних закладів Буринської районної ради 

В БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

18 серпня 2017 року в рамках відзначення 26-ї річниці Незалежності України у районному краєзнавчому музеї відбулося чергове заняття «Університету ІІІ віку».

Слухачі оглянули фотовиставку-експозицію шляхів розвитку, становлення Незалежної України, зокрема Буринського району. Цікаву інформацію про історію символів України – Герба, Прапора і Гімна слухачам зробив директор музею Микола Кононенко. Слухачі обмінялися думками щодо свята Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України.

СПІВУЧА ВЕСЕЛКА РОЗКИНУЛАСЬ НАД БУРИННЮ

В  2013 році в Буринському районі був започаткований Відкритий районний фольклорний фестиваль «Співуча веселка». 12 серпня, в день святкування Дня міста, «Співуча веселка», організаторами якої виступили районний відділ культури і туризму та міська рада, вже втретє розкинула свої шати для прихильників народної творчості.

Розпочалося святкове дійство урочистою ходою учасників фестивалю на чолі з народним аматорським ансамблем «Троїсті музики» Буринського районного будинку культури (керівник Світлана Головко) від районного будинку культури до центральної площі Бурині. Утворивши коло, колективи тричіскандували «Україні – мир!» та випустили в небо ватагу голубів на знак побажання нашій державі порозуміння і злагоди.

ІСТОРІЯ ПОТРІБНА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО: ДО 127-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА П. М. ПОПОВА

Днями у методичному центрі центральної районної бібліотеки відбулося засідання краєзнавчого клубу «Буриніка» ім. П. М. Попова на тему «Павло Миколайович Попов – дослідник та зберігач історії рідного краю» з метою вшанування його пам’яті.

Павло Миколайович – вчений,  член-кореспондент Академії Наук УРСР (з 1939 року), доктор філологічних наук, професор, фольклорист, мистецтвознавець, літературознавець, словіст, книгознавець, спеціаліст різнопланового творчого діапазону, Ім’я його добре відоме широкому науковому загалу України і далеко за її межами.

ДИТИНСТВО ЩАСЛИВЕ, ВЕСЕЛЕ, ЦІКАВЕ – ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ ДЕРЖАВИ

День захисту дітей уже багато років відзначається  на всій планеті. Діти – це майбутнє, дитинство – це найчарівніша пора сподівань на здійснення мрій, на щасливе безхмарне життя.

Бібліотечні заклади системи активно включилися до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Так, у Буринській РЦБС  відбулися години розваг «Країна дитинства – країна казкова», інформаційні коктейлі «Я дитина твоя, Україно!», оформлені книжково-ілюстративні виставки «Ми – юний цвіт нової України», тощо.