Районна газета

В ОБЛАСТІ ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ ПРОЕКТ «СУМЩИНА. ВЕЛИКА СПАДЩИНА»

Перша книга, видана в рамках проекту «Сумщина. Велика спадщина» та з нагоди 80-річчя створення Сумської області, має назву «Образотворче мистецтво»

У ній представлена спадщина видатних художників – уродженців Сумщини, яка є яскравою сторінкою в історії вітчизняного і світового малярства, графіки та скульптури, а також зразки творчості членів Сумської обласної організації Національної спілки художників України та інших об’єднань, професійна діяльність яких є помітним явищем на Сумщині та в Україні.

СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2019 РОКУ КІЛЬКІСТЬ СПЕЦІАЛІСТІВ СІЛЬСЬКИХ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ СКЛАДАЄ 23 ОСОБИ

Зазначив Микола ДИШКОВЕЦЬ, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації під час засідання колегії під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА

«Із 23 осіб: 8 директорів, 6 художніх керівників, один керівник самодіяльного народного колективу, 8 завідуючих сільськими клубами», - зауважив Микола Іванович.

СЬОГОДНІ ФІНІШУЄ ГАСТРОНОМІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ»

Про це голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради повідомив начальник обласного відділу промоції і туризму Юрій ГЛАДЕНКО

«Сьогодні останній день проведення гастрофесту, що розпочався 7 січня 2019 року. До цього фестивалю були залучені 10 ресторанів міста Суми, – зазначив Юрій Гладенко. – Головною метою, яку ми вбачали в цьому заході, є мотивація ресторанних закладів до пошуку місцевих кулінарних страв, що можуть стати гастрономічною родзинкою Сумщини».

ЮНІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА «ПЕРЛИНА FEST»

VІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 15 грудня у Києві

Захід проходитиме під гаслом «Творчість заради майбутнього» і має на меті показати всю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.