Районна газета

СВЯТО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

До Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися урочисті заходи в Буринському районному будинку культури. З привітальним словом до працівників культури та аматорів Буринщини звернувся голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко.  

«Ви даруєте людям радість, несете красу до кожної душі. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури неоціненний. Ми віримо, що це свято подарує Вам душевний затишок, натхнення в роботі. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та надії, а кожен день Вашого життя буде світлим та сонячним. Нехай творчий вогник завжди горить у Ваших серцях!» - зазначив у привітальному слові Василь Михайлович.

Культура і мистецтво

Мережа закладів культури Буринського району

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» 

ОГОЛОШЕННЯ про внесення кандидатур від громадських організацій у сфері культури до складу конкурсної комісії  для проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація про комунальний заклад Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система»

Інформація щодо проведення першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на заміщення посади директора комунального закладу Буринської районної ради «Буринська районна централізована бібліотечна система» та дату проведення другого засідання


Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею

Друге засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного будинку культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Перше засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посаду комунального закладу  Буринської районної ради – районного краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам 23.01.2017 року.

Звіт про фінансову діяльність Буринського районного будинку культури за 2016 рік

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення посад директорів комунальних закладів Буринської районної ради 

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ТРОЇСТІ МУЗИКИ» ОТРИМАВ ВИСОКУ НАГОРОДУ

Напередодні свята творчих людей української землі в Сумах вдруге пройшла обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Народний аматорський інструментальний ансамбль «Троїсті музики» районного будинку культури на цьому заході був також удостоєний високої обласної нагороди. Керівнику колективу Світлані Головко на сцені обласного театру для дітей та юнацтва Почесну відзнаку обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи» в номінації «Кращий аматорський колектив» вручила заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Раїса Василівна Грицаєнко.

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ПОДРУЖЖЯ БРАТАШІВ "ЖИТТЯ НА КРИЛАХ ПІСНІ ТА ПОЕЗІЇ"

У Буринській центральній районній бібліотеці в рамках заходів літературно-мистецького центру «Світлиця» відбувся творчий вечір родини Браташів. 

Лариса та Олександр Браташі– відомі, шановані на Буринщині творчі особистості, які вже понад 50 років крокують поруч життєвими стежинами. Олександр Браташ – соліст самодіяльного народного хору «Червона калина» Буринського районного будинку культури, а його дружина Лариса Браташ – відома місцева поетеса.

В БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ОНОВЛЕНО ВИСТАВКУ МАТЕРІАЛІВ ПРИСВЯЧЕНУ ЖЕРТВАМ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. З метою відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, в Буринському районному краєзнавчому музеї оновлено постійно-діючу виставку документальних матеріалів присвячену тим трагічним подіям, яку також відвідали працівники райдержадміністрації.