Районна газета

У МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ МІГРАЦІЇ

На початку січня відбулася робоча зустріч керівництва Міністерства соціальної політики України та Державної служби зайнятості (Центрального апарату) з представниками Міжнародної організації міграції (МОМ), на якій були обговорені напрями подальшої співпраці, можливості запровадження нової регіональної ініціативи у сфері трудової міграції, а саме проекту «Покращення якості підбору персоналу шляхом етичного працевлаштування та навчання», котрий перебуває на стадії розробки

Метою проекту є сприяння легальній трудовій міграції до країн Центральної Європи шляхом забезпечення впорядкованого міжнародного працевлаштування.

У зустрічі взяли участь: перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга КРЕНТОВСЬКА, генеральний директор Директорату розвитку ринку праці та зайнятостіМіністерства соціальної політики України Олександр САВЕНКО, заступники Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія ЖОВТЯК та Ольга МАКАГОН, офіцер з питань зв’язків Міжнародної організації з міграції Ліма АЛРОХСІ, старший спеціаліст із забезпечення засобів існування Міжнародної організації з міграції Алі ЧАБАК.

Під час заходу О.КРЕНТОВСЬКА зазначила, що питання трудової міграції потребує сьогодні особливої уваги: «Наша давня співпраця з Міжнародною організацією з міграції надає нам впевненості в успішній реалізації нових ініціатив. Ми налагоджуємо контакти з країнами, де працює найбільша кількість українських громадян і удосконалюємо міжнародну договірну базу. Наше головне завдання полягає в тому,  щоб зробити процес трудової міграції регульованим і забезпечити достатнє правове підґрунтя та соціальний захист наших громадян, які працюють за кордоном».

Зі свого боку, Ю.ЖОВТЯК наголосила на тому, що державна служба зайнятості пропонує послуги з працевлаштування всім громадянам, зокрема й трудовим мігрантам, які повертаються на батьківщину та хочуть працювати. Для цього вони можуть звернутися в будь-який центр зайнятості, зручний для їхнього відвідування.