Районна газета

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке щороку відзначається в Україні 7 грудня, у залі засідань Буринської районної державної адміністрації відбулися урочистості.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів районної ради, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та ветеранів органів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, енергія та професіоналізм творять історію місцевого самоврядування.

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова Буринськох районної державної адміністрації Василь БОЙКО.

Зокрема він зазначив: «Життя району, добробут його мешканців – це постійний розвиток. І основа цього розвитку – порозуміння, співпраця усіх гілок влади, усіх посадовців, депутатів місцевих рад заради вирішення актуальних питань. Дякую за співпрацю і порозуміння і впевнений, що наші спільні дії, спільно вироблені рішення стануть запорукою успішного соціально-економічного розвитку району.»                    
За активну громадську позицію, досягнуті успіхи, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування Василь БОЙКО вручив Подяки Буринської районної державної адміністрації:

ЗДОЙМІ ДМИТРУ ГРИГОРОВИЧУ Дяківському сільському голові;

КУЗЬМЕНКО НАДІЇ МИХАЙЛІВНІ Сніжківському сільському голові;

ШУТЕНКО ОЛЬЗІ ВОЛОДИМИРІВНІ начальникові загального відділу виконавчого апарату Буринської районної ради.

Урочистості супроводжувались музичними композиціями артистів районного будинку культури.