Районна газета

ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Голова райдержадміністрації Василь БОЙКО взяв участь у пленарному засіданні тридцять другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ

У роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олексій ПОЛОЖІЙ, голова міської об’єднаної територіальної громади Віктор ЛАДУХА, начальник Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції в Сумській області Сергій БОЙКО, депутати  районної ради, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, редактор Буринської районної газети «Рідний край» Людмила МАЗНОВА, сільські голови, громадськість.

Перед початком сесії відбулось обговорення депутатського звернення депутата районної ради сьомого скликання Анатолія Громи стосовно виконання ремонтних і будівельних робіт на Буринщині в період з 24 травня  2018 року до 11 липня 2018 року, будівництва підвідного газопроводу від Фастівців до сіл Сніжки, Біжівка, стану роботи поштових відділень Буринського району у 2018 році та надання земельних ділянок учасникам бойових дій.

Стосовно питань ремонту доріг та газифікації присутніх на сесії інформував голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО.

Начальник центрального відділення поштового зв’язку м. Буринь Наталія РАЙДЕНКО розповіла про стан роботи поштових відділень Буринського району у 2018 році.

Любов УСТИНОВА начальник Відділу в Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області доповіла про надання земельних ділянок учасникам бойових дій.

Усі доповіді присутні взяли до уваги, а за результатами обговорення питання щодо роботи поштових відділень прийнято рішення надіслати звернення депутатів районної ради від імені голови районної ради до Сумської дирекції філії ПАТ «Укрпошта» стосовно ситуації, що склалася з роботою даних відділень.

На пленарному засіданні розглянуті питання внесення змін до Програм економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік, соціального захисту населення на 2017-2021 роки та районного бюджету на 2018 рік, за результатами голосування депутатів одноголосно підтримано зміни.

Жваво обговорювалося питання про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік.

Не підтримано в черговий раз питання щодо затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 73,0936 га (рілля) земель сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ -01.01), наданої в оренду ТОВ «Вітчизна», що  розташована за межами населеного пункту на території Буриківської сільської ради Буринського району Сумської області.