Районна газета

У МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ

У заході взяли участь в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко,  Директор департаменту соціального страхування та партнерства Савенко Олександр, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, старший технічний радник проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» Джемал Ходжіч, а також представники від Федерації професійних спілок України, Конфедерації Вільних профспілок України та Федерації роботодавців України

«Ми сподіваємося, що реалізація даного проекту в Україні сприятиме комплексному вирішенню проблем зайнятості на ринку праці на національному та регіональному рівні», –  зазначив В. Ярошенко.

Серед цілей проекту – вдосконалення механізмів управління ринку праці, забезпечення відповідності кваліфікації працівника попиту на ринку праці, а також зміцнення соціального діалогу.

Сторони обговорили низку пропозицій та актуальних питань щодо бачення подальшої реалізації цього Проекту. Представниками МОП було озвучено критерії вибору регіону для реалізації  проекту. Зокрема, кількість безробітних, кількість безробітної молоді, кількість неактивної молоді, рівень безробіття у жінок тощо. Також було обговорено процес створення наглядової ради проекту та приблизну дату його старту, що має відбутись орієнтовно літом 2018 року.