Районна газета

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ закликав усіх жителів області, представників органів місцевого самоврядування, державних службовців долучитися до екологічної акції «За чисте довкілля», яка пройде по всій Україні 21 квітня

«Усі ми разом з органами місцевого самоврядування, посадовцями маємо долучитися до місячника благоустрою і масово вийти 21 квітня, щоб зробити Сумщину кращою, – наголосив Дмитро Живицький. – А державні службовці мають власним прикладом показати мешканцям міст і районів, як треба піклуватися про довкілля».

За словами посадовця, мешканці області скаржаться, що матеріали проти ожеледиці, які розкидали відповідні служби узимку, ніхто й досі не прибрав; усе сміття, яке було вздовж прибережної зони, пішло у воду, коли у водоймах рівень води піднявся.

«Сьогодні я пройшов вздовж Псла, абсолютно ніяких робіт не видно, а сміття накопичується. Тому закликаю всіх – нам потрібно спільно попіклуватися про Сумщину», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації.