Районна газета

«ДОЗВОЛЬ, ГОСПОДАРЮ, ЗАЩЕДРУВАТИ»

Хор медиків Сумської обласної клінічної лікарні завітав до працівників облдержадміністрації та обласної ради напередодні старого Нового Року, коли щедруватиме вся Україна

Учасники хору прийшли у традиційних святкових образах Маланки і Василя, що символізують Щедрий Вечір і старий Новий рік. Вони виконали  українські щедрівки, представили новорічну міні-виставу з народними прислів’ями та приказками і, звісно, за давнім українським звичаєм усіх присутніх щедро обсипали зерном пшениці та іншим насінням. Предки вірили, що перший засіваючий принесе щастя і благополуччя, а наші гості були дуже щирими та веселими, отже і рік обіцяє бути таким.

Разом з працівниками облдержадміністрації за дійством спостерігав і керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який також привітав усіх присутніх зі святами та подякував хору медиків, які з року в рік зберігають українські традиції.

Артисти подарували справжнє свято, зарядили усіх гарним настроєм та емоціями – вони, окрім своєї важливої і важкої праці у медичних закладах, не забувають і про свята, які влаштовують у своїх домівках і несуть в інші.

До речі, хор Сумської обласної клінічної лікарні «Сумські візерунки» дарує людям радість вже понад 40 років, а минулого року аматори сцени здобули перемогу на фестивалі на Національному Сорочинському ярмарку.