Районна газета

ПРО ТИХ, ХТО ТВОРИТЬ УКРАЇНУ – В РОБОТІ, В ТВОРЧОСТІ, В ЖИТТІ, ХТО В СЕРЦІ ЛИШ ОДНУ-ЄДИНУ НЕСЕ ЇЇ НА ВИДНОТІ

Місцеве самоврядування має велике значення для розвитку народовладдя,  а також для зміцнення української державності. Якщо будуть створені комфортні умови для людей, то в результаті наша держава буде сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще рідної землі.

Найщиріші привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування прозвучали з вуст тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.О.Перепелиці та заступника голови райради Л.І.Білика  у приміщенні Буринської районної державної адміністрації.

 

«Вітаємо Вас, шановні представники органів місцевого самоврядування з професійним святом. Бажаємо стійкості і  мужності для подальших успіхів в роботі, здійснення заповітних мрій, всіх планів і депутатських зобов’язань заради розвитку і процвітання рідної Буринщини», - прозвучало з вуст Валентини Олександрівни. Посадовець також зазначила, що органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєвоважливих проблем.

В ході урочистостей з нагоди свята відбулося вручення відзнак.

Почесною грамотою Буринської районної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, компетентність, високі досягнення у трудовій діяльності нагороджена Красуля Валентина Миколаївна – секретар виконавчого комітету Клепалівської сільської ради та за високий професіоналізм, активну громадську діяльність, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Гвинтівської сільської ради Фоменко Андрій Васильович – голова виконавчого комітету Гвинтівської сільської ради.

Ці люди завжди тримають руку на пульсі життя, а тому першими приходять на допомогу в будь-яку погоду і за будь-яких обставин.

Святкування продовжилося яскравою концертною програмою, підготовленою  Буринським районним будинком культури.