Районна газета

ПІЗНАЙ СВОЇ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

У кожної людини є права й обов’язки, які записані у Конституції України. Якщо людина не лише користується наданими їй правами, а й виконує свої обов’язки, вона - справжній громадянин.
З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права в Буринській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Буринської міської ради Сумської області проведений відкритий урок для учнів 9-11 класів на тему: «Ми змінимо світ від насильства». 

Участь у заході взяли начальник Буринського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД  Бондаренко Марія та головний спеціаліст апарату Буринської районної державної адміністрації  Сергій Глущенко.

 

На засіданні обговорювалися питання, що таке насильство та його основні ознаки. Марія Бондаренко зазначила, що насильство та жорстоке поводження з дітьми, на жаль, стали для сучасного суспільства звичними явищами. Не поодинокими є випадки, коли замовчується не лише факт самого насильства, а й приховуються його наслідки.

Також працівниками бюро та головним спеціалістом апарату райдержадміністрації проведено спільний прийом громадян на базі Буринського бюро  правової допомоги. Актуальними питаннями від населення являються переоформлення спадщини, виплата аліментів, звернення внутрішньо-переміщених осіб до органів соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації та надання їм пільг, оскарження дій органів місцевого самоврядування.

На базі Буринської районної бібліотеки у рамках тижня права відбулася юридична година «Правники суспільству». У заході взяли участь інспектор ювенальної превенції Оксана Ягупа, читачі бібліотеки та правники. 

Оксаною Ягупою надана консультація на правову тематику.

До Всеукраїнського тижня права на базі районної бібліотеки діє виставка «Human Rights for All» (Права для людей).