Районна газета

НАЦКОМУНПОСЛУГ МАЄ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ ЗАВЕРШИТИ ПЕРЕГЛЯД ТАРИФІВ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ ДЛЯ БЮДЖЕТНОЇ СФЕРИ

Таке завдання поставив Віце-прем’єр міністр Олександр ВІЛКУЛ у ході всеукраїнської селекторної наради

«Завдяки зменшенню ціни на російських газ, актуальним питанням є зниження тарифів на 22-25% на теплову енергію для споживачів бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень та інших. Тому ставлю завдання Нацкомунпослуг протягом місяця завершити перегляд тарифів на території всієї України. Наразі тарифи вже переглянуті для 70% підприємств теплокомуненерго», – зазначив Олександр Вілкул.

Згідно з розрахунками Нацкомунпослуг в середньому зниження тарифів становитиме для організацій бюджетної сфери – 22-25%, для бізнесу – на 12%.

За словами посадовця, до 25 січня мають бути скориговані тарифи на теплову енергію, централізоване опалення та постачання гарячої води для підприємств, яким встановлює ці тарифи місцева влада. Для цього підприємствам необхідно отримати висновки Держцінінспекції. Олександр Вілкул доручив Держцінінспекції надати пропозиції щодо прискорення цієї роботи.

Віце-прем’єр міністр звернув увагу, що висновки Держцінінспекції мають підтвердити економічну обґрунтованість перегляду тарифів для підприємств. Він поставив завдання профільним керівникам регіонів вжити організаційних заходів та допомогти підприємствам в отриманні цих висновків.

«До 20 січня регіони мають надати повний перелік підприємств, яким необхідно скоригувати тарифи з урахуванням зниження ціни на природний газ», – сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем’єр міністр наголосив на необхідності прискорення укладення договорів купівлі-продажу газу на 2014 рік між Нафтогазом та підприємствами, що надають послуги з теплопостачання.

 Нагадаємо, що раніше Олександр Вілкул зазначав, що тарифи для населення протягом 2014 року залишаться стабільними. Держава й надалі продовжить надавати дотації на оплату за газ для населення, який на 55% дешевше, ніж для підприємств теплокомуненерго.