Районна газета

ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ НА СУМЩИНІ ОЗДОРОВИЛОСЯ МАЙЖЕ 86% ДІТЕЙ

Ігор ЯГОВДИК: «Необхідно підвищувати якість організації відпочинку дітей»

«Оздоровлення та відпочинок дітей – це показник нашої з вами роботи, свідчення турботи про підростаюче покоління. Цьогорічна кампанія має відбутися на більш якісному рівні. Я не потерплю недбалості посадовців до виконання своїх безпосередніх обов’язків», – зауважив керівник регіону на засіданні колегії облдержадміністрації.

Ігор Яговдик підкреслив, що Сумщина повинна повною мірою використовувати власний рекреаційний потенціал та природні ресурси. Область має всі можливості для змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей, як із Сумщини, так і з інших регіонів України та сусідніх держав.

За його словами, при формуванні бюджетів на поточний рік місцеві органи влади повинні передбачити достатньо коштів на оздоровлення та ефективно їх використовувати, врахувавши недоліки минулорічної кампанії.

Голова облдержадміністрації доручив до 20 січня узгодити відповідну програму оздоровлення дітей у поточному році та впродовж року здійснювати комплексні перевірки таборів щодо їх відповідності всім нормам і стандартам.