Районна газета

НА ПОМІЧ ЛЮДЯМ – БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Сьогодні,  у  сесійній залі засідань Буринської районної державної адміністрації у дружній атмосфері відбулася зустріч з питання «Адміністративні правопорушення: алгоритм співпраці різних структур щодо дотримання прав людини».

Цей захід викликав велику зацікавленість як серед представників Конотопського місцевого центру та Буринського бюро правової допомоги,  так і представників правоохоронних органів – поліції, прокуратури, пробації; представників міграційної служби та усіх заінтересованих осіб.

 

Участь у засіданні взяв голова Буринської райдержадміністрації, Василь Бойко, керівник апарату Буринської райдержадміністрації, Алла Гайдукова,   та голова Буринської районної ради, Євгеній Рябоконь.

Захід відкрила, начальник Буринського бюро правової допомоги, Марія Анатоліївна Бондаренко, зазначивши, що центри та бюро правової допомоги допомагають відстоювати людям свої права. Також, модератор заходу,  розповіла про роботу бюро правової допомоги з питань роз’яснення законодавства про адміністративні правопорушення.

Директор Конотопського МЦ з надання БВПД Олександр Муха, розповів про діяльність Конотопського місцевого центру на території Буринського району у 2016-2017 роках. «Із запуском повноцінної мережі бюро та центрів безоплатної правової допомоги держава нарешті почала виконувати одну зі своїх найважливіших функцій – захисту прав громадян. Наші спеціалісти готові надавати безкоштовні консультації і адвокатський захист кожному українцю» - зазначив Олександр Муха.

Слушними стали слова Василя Бойка: «Люди більш ширше потребують правової інформації і ми повинні допомагати їм вирішувати проблеми у правовий спосіб. Нехай наші професійні зусилля   винагороджуються повагою і довірою людей, впевненістю у надійному і справедливому захисті їхніх конституційних гарантій – наголосив голова Буринської районної державної адміністрації. –  Впевнений, що ми  чесно, послідовно і відповідально будемо відстоювати права та свободи жителів Буринщини».

Кожен із учасників заходу мав право висловити свою думку та донести інформацію, якою володіє до загалу.

Подякою Буринської районної державної адміністрації була відзначена Бондаренко Марія Анатоліївна, начальник відділу «Буринське бюро правової допомоги» за сумлінну працю, високий професіоналізм та надання кваліфікованої правової допомоги населенню району.