Районна газета

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

12 жовтня в райдержадміністрації пройшов виїзний постійно діючий семінар «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування». Захід був організований та проведений Сумським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації

В роботі семінару взяли участь керівництво та працівники Буринської районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, установ та організацій району.

Навчання проводили заступник начальника Міжрегіонального управлінння Нацдержслужби України в Харківській та Сумській областях Максим Гаврилюк, заступнки директора Сумського центру післядипломної освіти Оксана Чечіль та головний спеціаліст апарату Сумської обласної державної адміністрації (з питань запобігання та протидії корупції) Олена Колодченко.

На семінарі були висвітлені питання про обмеження при проходженні державної служби, правила етичної поведінки, відповідальність за корупційні правопорушення, електронне декларування доходів державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Семінар проходив у формі активного діалогу. На всі запитання присутнім доповідачами надано вичерпні відповіді.