Районна газета

МИКОЛА АЗАРОВ: «2014 РІК СТАНЕ РОКОМ РОЗВИТКУ»

На цьому Прем’єр-міністр України наголосив у ході засідання «круглого столу» на тему: «Україна промислова: реалії та перспективи» за участю представників промислових підприємств держави

Під час відеоконференції керівник уряду запевнив, що Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ та Кабінет Міністрів роблять все, аби вітчизняна промисловість подолала наслідки кризи і стала на шлях розвитку.

«Промислові підприємства України переважно орієнтовані на зовнішні ринки збуту з країнами СНД та Російською Федерацією. Тому умова виживання та процвітання наших підприємств – налагодження тісних зовнішньо-економічних зв’язків. Пріоритетне завдання влади у наступному році – розвиток внутрішніх ринків», – зазначив Микола АЗАРОВ.

«Програма активізації економіки, над якою ми працювали цьогоріч, спрямована на розвиток внутрішнього ринку України. Якщо не буде розвиватися внутрішній ринок – не буде і економічного розвитку держави», – зазначив Прем’єр-міністр України.

Сумщина разом із Кіровоградською, Запорізькою та Харківською областями взяла участь в обговоренні актуальних питань розбудови промислового комплексу України.

«Обласна влада докладає зусиль до розвитку промисловості нашого регіону, що дозволяє забезпечувати робочими місцями жителів та збільшувати заробітну платню. За січень-листопад 2013 року обсяг промислового виробництва в області збільшився на 6,3%. За цим показником регіон посідає 4 місце у всеукраїнському рейтингу», – прокоментував голова облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

«На потужних промислових підприємствах України – національному багатстві, тримається вся держава, тому ми будемо працювати над модернізацією та розвитком промислових підприємств», – підсумував Прем’єр-міністр України.