Районна газета

ІГОР ЯГОВДИК ВІДКРИВ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

Традиційне святкове дійство стало дарунком від обласної влади і зібрало в обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна майже тисячу дітей з усіх районів та міст області

«Наближається улюблене дитяче свято – Новий рік. Нехай воно принесе мир, спокій, злагоду в кожний дім, а дітям – безліч подарунків, на які вони з нетерпінням очікують. Ми будемо робити все можливе для створення належних умов навчання, дозвілля, та всебічного розвитку наших дітей. Бо вони – найдорожче, що в нас є, – наша гордість, наше майбутнє», – зазначив голова облдержадміністраці.

На учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців позашкільних і дошкільних навчальних закладів та їх батьків чекало безліч сюрпризів та цікава розважальна програма. Малечу зустрічали герої дитячих мультфільмів, у казкових будиночках роздавали солодкі подарунки від влади.

Гарний настрій гостям свята дарували вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, творчі колективи культурних та освітніх закладів Сум, артисти академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна, які підготували для дітей виставу «Новорічні пригоди кицьки Глаші».