Районна газета

ТАМАРА ІЩЕНКО: «НОВОРІЧНІ СВЯТА МАЮТЬ БУТИ СВІТЛИМИ ТА РАДІСНИМИ ДЛЯ ВСІХ ДІТЕЙ»

За підтримки облдержадміністрації у Сумському національному аграрному університеті відбулося обласне свято для  дітей, які живуть у сім’ях опікунів

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на важливості розвитку сімейних форм виховання, створення умов для реалізації права кожної дитини на родинне тепло та затишок. Цьогоріч в області усиновлено 45 дітей, 215 – передано під опіку, 62 – влаштовано в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Загалом, у 2013 році спостерігається тенденція до зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Велика вдячність всім, хто долучився до організації свята та чиї серця не байдужі до проблем сиріт», – зазначила заступник голови облдержадміністрації.

Гостей свята вокальними, хореографічними та театральними номерами порадували вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського палацу для дітей та юнацтва. Кожен отримав новорічний солодкий подарунок.

«Я дуже люблю новорічні свята, коли всі довкола стають добрішими та лагіднішими. Сім’я збирається за столом та зустрічає Новий рік. А ще дарують подарунки», – сказала 10-річна Діана ЛИТВИНОВА, яка завітала на свято.