Районна газета

ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ – ЯКІСНУ ПИТНУ ВОДУ ЗА ОБҐРУНТОВАНИМИ ТАРИФАМИ

Юрій УЛЬЯНИЧ: «Втрати води в застарілих мережах не повинні перекладатися на споживачів»

«На виконання доручення голови облдержадміністрації Департаментом  екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів було проведено інвентаризацію артезіанських свердловин із метою покращення якості питної води для населення регіону та зменшення фінансових витрат на водопостачання завдяки раціоналізації використання водних ресурсів області», – зазначив директор Департаменту Юрій УЛЬЯНИЧ.

За його словами, для всіх первинних водокористувачів було розроблено порядок оформлення дозволів на спеціальне водокористування. «Завдяки успішній реалізації завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА та Уряду, в області створені умови для раціонального використання водних ресурсів, зокрема, свердловини були облаштовані засобами вимірювання об'єму видобутих прісних підземних вод», – наголосив посадовець.

«Обласні підприємства-постачальники питної води не мають права безпідставно перекладати витрати, пов’язані із втратою води із застарілих мереж, на споживача. Сумщина забезпечена підземними водними ресурсами в достатній мірі. На питні та санітарно-побутові потреби населення використовуються лише підземні води», – резюмував Юрій Ульянич.