Районна газета

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЧЕРПАЄ НАТХНЕННЯ З ПОЕТИЧНОГО ДЖЕРЕЛА ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

У II етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса ШЕВЧЕНКА взяло участь понад 90 студентів вищих навчальних закладів Сумщини

«Цьогорічний конкурс – особливий, адже проводиться в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря. Указом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА 2014 рік проголошений Роком Тараса Шевченка – духовного батька України, який присвятив своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, козацької звитяги та культури нашого народу», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО під час урочистого відкриття свята.

На її переконання, проведення конкурсу сприяє виявленню творчо-обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, вихованню поваги до культури і традицій свого народу, підвищенню мовної освіти в області, що є пріоритетним завдання влади..

«Щорічно до конкурсу долучається українська молодь з 20 держав світу, що свідчить про творчу обдарованість молодих людей незалежно від того, в якій країни вони живуть та якою мовою говорять», – підкреслив заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій ТРОНЬ.

За його словами, минулорічний конкурс приніс чимало перемог студентам Сумщини. За результатами підсумкового етапу 11 студентів ВНЗ посіли призові місця, 2 з яких вибороли перемогу.

Фінальний етап конкурсу відбудеться 9 лютого 2014 року.