Районна газета

ТАМАРА ІЩЕНКО: «ВЧИТЕЛЬ РОКУ» – ПОТУЖНИЙ СТИМУЛ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ»

На цьому заступник голови облдержадміністрації наголосила під час урочистого нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу

«Зміцнення інтелектуального та духовного потенціалу нації, розвиток науки, освіти та культури – пріоритет державної політики у гуманітарній сфері. У реалізації даних цілей вчитель відіграє особливе значення, адже саме він прищеплює дітям потяг до знань, прагнення до пізнання наукової істини. На виконання завдань та доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА обласна влада сприяє творчій реалізації та професійному розвитку педагогів».

Нинішній конкурс «Учитель року» зібрав представників освітянської ниви, які виборювали звання переможця в 5 номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання» та «Директор школи».

Упродовж трьох днів освітяни з усіх куточків Сумщини демонстрували свою професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання предметів.

За результатами змагань перемогу в номінації «Початкові класи» здобула вчитель Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Оксана ЮРЧЕНКО.

Номінація «Світова література» підкорилася вчителю Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Людмилі МАНЯН.

У номінації «Географія» першу сходинку п’єдесталу пошани посіла вчитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Ірина КОСТЕНЕЦЬКА.

Найкращою у номінації «Директор школи» стала директор Шосткинської гімназії Юлія МОРОЗ.

У номінації «Трудове навчання» переміг учитель Тучненського навчально-виховного комплексу Білопільської районної ради Федір ГРИНЧЕНКО.

Переможці представлятимуть Сумщину в ІІІ заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» в Києві.