Районна газета

СВЯТКОВА ЗУСТРІЧ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Напередодні Дня святого Миколая, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України щодо захисту прав дитини, службою у справах дітей була організована та проведена святкова зустріч з прийомними родинами. У ній також взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Мельник, представники районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районного відділу УМВС України в Сумській області, а також практичний психолог.

...Діти – квіти життя. Кожна дитина хоче постійно відчувати ласку і тепло батьківських рук, ніжність слів, при цьому даруючи свою яскраву посмішку найдорожчим у світі людям. Мама і тато – скільки любові і ніжності вміщено у цих словах, адже щастя батьківства безмежне, його неможливо описати, його можна відчути тільки душею. “Світ іншими очима” – такою була тема святкової зустрічі, під час якої  прийомні мами Олена Антонівна Міненко, Марина Олександрівна Ракоєд та Валентина Миколаївна Борсай радо ділилися успіхами своїх діток, їхнім життям у новій родині. Кожна розповідь супроводжувалася показом слайдів.

Віталій Мельник привітав усіх присутніх зі святом святого Миколая, побажав міцного здоров’я, успіхів і висловив слова вдячності батькам  прийомних родин за тепло і любов, які вони подарували дітям. Звертаючись до малечі, посадовець закликав їх бути дружніми, добрими, поважати своїх прийомних батьків. Потім Віталій Миколайович вручив дітям солодкі подарунки.

Олена Жукова, практичний психолог, долучилася до привітань, а ще вона зазначила, що прийомним батькам необхідно проявляти терпіння і, не дивлячись ні на що, любити свою прийомну дитину, яка неодмінно відповість взаємністю.

Потім у довільній формі за чашкою чаю відбулася невимушена розмова, під час якої спеціалісти відповідали на запитання батьків, давали поради, а дітвора жвово спілкувалася між собою, радіючи подарункам від святого Миколая.